سایت بازی انفجار تک بت بدون فیلتر ماه بت آریان بت بت 120 ozabet بری بت ناسا بت مل بت بدون فیلتر برنامه مگاپاری وان ایکس بت بدون فیلتر وین نود

بابا بت

برای ورود به بابا بت بدون فیلتر کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت

سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم | آموزش سکس و رابطه جنسی؛ پاسخ به پرسش‌هایی که ناگفته | آموزش اصول رابطه جنسی موفق – زناشویی زیر نویس فارسی

سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

 

روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی یک رابطه دوسویه است که هر یک از طرفین ضمن توجه به خواسته ها و نیازهای خود باید به خواسته ها و نیازهای طرف دیگر نیز توجه نماید . پس تنها زمانی باید به روابط جنسی و  سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومنزدیکی اقدام کرد که دو طرف آما سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومدگی برقراری رابطه جنسی را داشته باشند.

بیش از آنکه تعداد روابط جنسی و نزدیکی در زندگی زناشویی اهمیت داشته باشد کیفیت روابط جنسی  است که سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم اهمیت دارد . بسیاری از مردان و زنان هستند که شاید هر شب رابطه جنسی دارند ولی از سلامت جنسی برخوردار نیستند و کسانی هم هستند که در روابط زناشویی خود در طول ماه فقط ۲ بار رابطه جنسی دارند و از سلامت جنسی هم برخوردارند . بنابراین برای داشتن روابط جنسی لذت بخش و صحیح در زندگی زناشویی باید سه اصل مهم و اساسی را رعایت کرد . سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

یک رابطه جنسی موفق چیزی بیشتر از خود نزدیکی است . بخش عمده هیجان و ش سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومور رابطه‌ جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می‌افتد . روابط قبل از نزدیکی و رابطه جنسی می تواند شامل بغل کردن ، بوسیدن ، لمس کردن عاشقانه و رابطه جنسی دهانی باشد . فعالیت های مربوط به قبل از نزدیکی و مقاربت برای تحریک و برانگیختن همسر ، آماده‌ کردن او برای نزدیکی استفاده می‌شود . فعالیت های قبل از روابط جنسی نه تنها شور و هیجانتان را بالا می‌برد بلکه اگر به درستی انجام شود به ایجاد نعوظ در مردان و خیس و نرم شدن واژن در خسریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومانم‌ها کمک می‌کند . اما اگر ندانید چه باید بکنید ، می‌توانید همه شور و احساس طرف‌مقابل را از بین ببرید . برخی از توصیه های مهم قبل از روابط جنسی و نزدیکی به شرح زیر است :

بیشتر بخوانید  سایت golfbet

 

♥ بوسه را فراموش نکنید.

هنگام نزدیک شدن به طرف خود ، اورا ببوئید ، بعد ببوسید ، لبهای بالایی و پائینی طرف را جداگانه ببوسید ، مک  سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومبزنید و یادتان باشد که هیچ عجله ای بخرج ندهید ، بعد هر دو لب طرف را ببوسید ، بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لبهای طرف قرار داده و بطور ملایم به درون دهانش فشار دهید و با زبان خود قسمتهای داخل دهان و زبان او را نوازش کنید. بوسه ها باید با احساس و طولانی باشند و نباید بسادگی از آن گذشت ، بوسه باید پر هوس و پر شرر باشد ، بوسه های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکنید . بوسیدن ، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمتهای پوست طرف شود.

بوسیدن نقاط حساس صورت مثل لب ها ، لپ ها ، پیشانی ، اطراف گوش ، لاله گوش سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم ، گردن ، سینه ها ، اطراف سینه ، روی شکم ، اطراف ناف ، پهلوها ، کشاله ران ، پشت زانو، ساق پا و اطراف قوزک می تواند حس خوبی در شریک جنسی ایجاد نماید. البته نقاط حساس بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است . غیر از بوسیدن ، لمس پوست در نقاط مختلف با لب ها نیز لذتبخش می باشد. در این حالت لب بصورت مستمر روی یک امتداد بر روی پوست به آرامی کشیده می شود و سطح لب مماس با پوست می باشد. با این حرکت نیز می توان نقاط حساس شریک جنسی را کشف نمود . کشف نقاط حساس کمک می کند تا در دفعات بعدی رابطه جنسی سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم با تمرکز بر این نقاط میزان لذت  سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومشریک جنسی را بیشتر نمود و رابطه جنسی موفق تر و لذتبخش تری با او داشت.

بیشتر بخوانید  دانلود برنامه dance bet

یکی دیگر از فعالیت های قبل از نزدیکی بوسیدن نواحی اطراف ناحیه  سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومتناسلی می باشد . بوسیدن ناحیه باسن و کشاله ران در هر دو طرف لذت بخش است. بوسیدن اطراف ناحیه تناسلی در خانمها و بوسیدن کیسه بیضه در آقایان بسیار لذت بخش و محرک می باشد . لمس زیر آلت تناسلی از بیخ آلت تا محل ختنه گاه در سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم آقایان و بوسیدن و لمس لب های بزرگ آلت تناسلی خانمها برایشان بسیار لذت بخش و تحریک کننده است. در خانمها بوسیدن سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم کلیتوریس و مکیدن سر آن بسیار محرک و لذت بخش می باشد و به تنهایی می تواند زن را به حد نهایی لذت جنسی یا ارگاسم برساند.

آموزش سکس چه تأثیری بر روابط زوجین دارد؟

داشتن آمیزش جنسی موفق، موجبات یک رابطه سالم را فراهم می‌کند. منظور از آمیزش جنسی موفق این است که هر دو طرف را سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومبطه به لذت جنسی و ارگاسم برسند و در حین رابطه احساس خوبی داشته باشند. اینکه بتوانید زوج خوبی برای همسر خود در سکس باشید را باید از طریق آموزش‌ها و مهارت‌های زناشویی بیاموزید. این آموزش‌ها پیچیده نیستند و فقط کافی است که آمیزش جنسی را یاد بگیرید و شتاب‌زده برخ سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومورد نکنید. یادگیری این سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم مسائل تأثیر مثبتی بر روابط زوجین خواهد داشت و موجب شادابی جسمی و روحی آن‌ها می‌شود.

بیشتر بخوانید : ارتباط صحیح با همسر

نکات آموزش سکس | قبل از سکس باید به چه نکاتی توجه کرد

  1. از خوردن غذاهای سنگین پرهیز کنید.
  2. زنان بهتر است قبل از سکس مثانه خود را تخلیه کنند. سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم
  3. نسبت به افکار منفی بی‌توجه باشید.
  4. طبق آموزش سکس سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم مشروبات لذت و توان جنسی را کاهش می دهند پس مشروب و مواد مخدر مصرف نکنید.
  5. بدن خود را تمیز و آراسته نگه دارید
  6. قبل از رابطه مسواک بزنید.
  7. پیش از سکس سیگار نکشید.
بیشتر بخوانید  شرط بندی زنده کوزموبت

آموزش سکس | مراحل رابطه

یک رابطه صحیح از سه مرحله مختلف تشکیل می‌شود. طبیعت اً برای اینکه از ارت سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومباط جنسیتان تجربه خوبی بسازید باید به همه این مراحل توجه داشته باشید. در ادامه مقاله آموزش سکس این سه مرحله را شرح داده‌ایم. سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

1.مرحله اول

اولین مرحله تحریک جنسی است. در ابتدا باید شروع به نوازش و بوسیدن همسر خود کنید تا از لحاظ جس سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوممی و ذهنی برای سکس آماده شود. هر چقدر این مرحله بیشتر طول بکشد از سکس خود بیشتر لذت خواهید برد سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم. چرا که اندام‌های جنسی زنان و مردان برای شروع سکس آمادگی بیشتری پیدا می‌کنند. از ویژگی‌های مهم یک رابطه جنسی سال سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومم نوازش پیش سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم از شروع می‌باشد. به زوج‌هایی که تابه‌حال رابطه دخول نداشته‌اند، توصیه می‌کنیم چندین بار اول رابطه بدون دخول را تجربه کنند.

2. مرحله دوم در آموزش سکس

در مرحله دوم که با آمیزش‌های مختلف جنسی و دخول همراه است ارضاشدن زن و مرد اتفاق می‌ا سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومفتد. رسیدن ب سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سومه اوج لذت جنسی در مردان با خارج‌شدن منی همراه است و در زنان با منقبض شدن مهبل و مجاری ادرار بروز پیدا می‌کند و این لذت چندین ثانیه ادامه دارد. برخی خانم ها در این مرحله دچار اسپاسم شده و امکان ادامه رابطه را نمی دهند. در این جور موارد حتما باید مساله با متخصص سکستراپی مطرح شود. سریال آموزش جنسی زیرنویس چسبیده فارسی sex education فصل سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *