سایت بازی انفجار تک بت بدون فیلتر ماه بت آریان بت بت 120 ozabet بری بت ناسا بت مل بت بدون فیلتر برنامه مگاپاری وان ایکس بت بدون فیلتر وین نود

بابا بت

برای ورود به بابا بت بدون فیلتر کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ | انیمیشن من نفرت انگیز ۴ Despicable Me 4 2024 | من نفرت انگیز ۴ Despicable Me 4 2024 با دوبله و زیرنویس | دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) پخش شده است. این ویدیو تبدیل مینیون‌ها به ابرسربازانی را نشان می‌دهد که در نابودی ماکسیم له مال به گرو کمک می‌کنند. این مینیون‌های ابرقدرت توانایی‌هایی نظیر قدرت زیاد و دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ شلیک لیزر از طریق چشم دارند.  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴شرکت یونیورسال پیکچرز انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ را در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌فرستد.

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و م دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴أمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برا دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ی یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیش دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مج دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴بور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴4 را در دست دارند  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن می‌پیوندند. دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

بیشتر بخوانید  عکس رونی کلمن ۲۰۲۲

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که درجه سنی انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) استودیو ایلومینیشن مشخص شده است. این انیمیشن به‌خاطر «زدوخورد و شوخی‌های تند» با درجه سنی PG روی پرده سینما خواهد رفت. این به‌هیچ‌عنوان دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ برای طرفدارها تعجب‌آور نیست؛ زیرا قسمت‌های قبلی مجموعه نیز همین درجه سنی را دریافت کرده بودند. انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ برای اکران در تاریخ ۱۳ تیر (۳ جولای) در نظر گرفته شده است.

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم:دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴«گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود ک ه به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despi دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴cable Me 4 را در دست دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فای دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴نمن می‌پیوندند.

«من نفرت‌ انگیز» تولد یک مجموعه انیمیشن فوق‌العاده پر از پتانسیل‌ بود که با واکنش اولیه بسیار خوبی در سراسر جهان مواجه شد و حالا طرفدارن این فرنچایز در انتظار قسمت چهارم این فیلم هستند. دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

به گزارش فیلم نت نیوز به نقل از کلیدر، وقتی دنباله انیمیشن «من نفر دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ت‌ انگیز» اکران شد و تمام انتظارات باکس آفیس را برآورده کرد، طرفداران و منتقدان می‌دانستند که این فرنچایز جدید چقدر قدرتمند خواهد بود. شخصیت گرو و به‌ویژه مینیون‌ها آنقدر جذاب و خنده‌دا دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ر بودند که تقریباً از فرم فیلم دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ فراتر رفتند و به پدیده فرهنگی خودشان تبدیل شدند، به طوری که بیش از ۱ میلیارد دلار فروش دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ داشتند.

بیشتر بخوانید  حمله گسترده موشکی و پهپادی ایران

در فوریه ۲۰۲۲، رسماً اعلام شد که تاریخ انتشار «من نفرت‌انگیز دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴۴» برای ۳ جولای ۲۰۲۴ یا ۱۳ تیر ۱۴۰۳ تعیین شده است.

یکی از عوامل موفقیت عظیم فرنچایز «من نفرت‌انگیز ۴» انتخاب بازیگران آن بوده است، به طوری که فهرست بلندبالایی از اسطوره‌های هالیوود تاکنون مهارت خود را در این سریال به کار برده‌اند.

متأسفانه در حال حاضر هنوز لیست  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴کاملی از بازیگران «من نفرت‌انگیز ۴» در دست ن یست اما این امر مانع از انتشار برخی تاییدیه‌ها از بازیگران در این انیمیشن جدید نشده است. استیو کارل به عنوان گرو، دوست‌داشتنی‌ترین شرور سینمای تمام دوران بازمی‌گردد.

در کنار او افرادی مانند کریستن ویگ (ساقدوش ها)، لوسی وایلد به عنوان همسر  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴گرو، میراندا کاسگرو به عنوان دختر خوانده آنها مارگو، و استیو کوگان در نقش سیلاس رامسبوتم هستند. انتظار می‌رود که ا دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴سکارل و دانا گایر به عنوان دو دختر گرو به نام‌های اگنس و ادیت هم بازگردند. علیرغم اینکه به طور رسمی تایید نشده است، انتظار داریم ادیت و اگنس را دوباره ببینیم چون استیو کارل خود به اهمیت حضور بچه‌های گرو دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ برای فیلم‌های آینده اشاره کرده است. البته نقش‌های بسیار جذاب دیگری هم در این سریال وجود داشته است و طرفداران امیدوارند که شخصیت‌ها و بازیگران مورد علاقه‌شان بازگردند، از جمله ویل آرنت در نقش آقای پرکینز و جولی اندروز به عنوان مارلین گرو.

کارگردانانی چون کریس رنو و پاتریک دلاژ و ریچل لوی در کنار مایک وایت (نویسنده) به عوامل فیلم می‌پیوندند. پیر کافین، کن داوریو، کریس رناد و سینکو پل تهیه کننده اجرایی و جانت هیلی و کریستوفر ملداندری تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت.

بیشتر بخوانید  سریال قبول میکنم قسمت 68

ماجرا های گرو و مینیون ها از کجا شروع شد؟

انیمیشن مینیون ها

اولین انیمیشن مینیون ها داستان خود را در ۳.۸ میلیارد قبل از میلاد آغاز می‌کند؛ زمانی دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ که آنها در زمان شکل‌گیری زمین ظاهر می‌شوند. سپس فیلم به آینده منتقل می‌شود، جایی که آنها برای دایناس دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ورها، فراعنه مصر و حتی خون آشام‌ها کار می‌کنند. در حالی که مینیون‌ها وحشی و غیرقابل پیش‌بینی هستند، اما در درونشان حس سرسپردی دارند. کوین، استوارت و باب تلاش می‌کنند تا یک ابرشرور برای خدمت پیدا کنند و داستان اصلی «مینیون ها» در سال ۱۹۶۸ اتفاق می‌افتد، زمان دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ی که آنها با اسکارلت اورکیل ملاقات و شرور بعدی خود را پیدا می‌کنند. دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

  • تاریخ انتشار: ۱۰ جولای ۲۰۱۵
  • کارگردان: پیر تابوت، کایل بالدا
  • بازیگران: مایکل کیتون، ساندرا بولاک، استیو کو دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴گان، آلیسون جنی، کیتی میکسون، جان هام
  • زمان پخش: ۹۱ دقیقه دانلود انیمیشن  من نفرت انگیز ۴

انیمیشن مینیون ها: ظهور گرو

یک گرو جوان در پایان اولین فیلم «مینیون  دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ها» با مینیون ها ملاقات می کند و داستان آنها در «می دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴نیون ها: گرو برمی خیزد» در سال ۱۹۷۶ شروع می شود. این زمانی است که گرو تصمیم می گیرد تبدیل به یک ابرشرور تمام عیار شود دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ و می خواهد به فلونیوس ۵ بپیوندد. گرو در ابتدا نمی‌خواهد با مینیون‌ها کاری داشته باشد، اما زمانی که آنها در این راه به او کمک می‌کنند، به آنها علاقه پیدا می‌کند و آنها برای سال‌های آینده مینیون‌های او باقی می‌مانند. دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *